Jak nás sponzorovat a získat reklamu

Hlavní sponzoři

Naši hlavní sponzoři, kteří si svým příspěvkem zajistili reklamu nejen na těchto webových stránkách, ale i na naší lodi a v příspěvcích na Facebooku před a během naší cesty.
Využijte naší cestu k Vaší propagaci. Na naší lodi jsou k dispozici reklamní plochy, které je možné si koupit. Součástí Vaší propagace je i reklama na naší www stránce ve formě reklamního banneru a článku o Vaší společnosti / službě .

 

Rozměry reklamních ploch a jejich umístění:

1+1 Pravoúhlý trojúhelník na přídi levý a pravý 80 x 114
1+1 1 levobok, 1 pravobok 175 x 50
1+1 1 levobok kabina, 1 pravobok kabina 200 x 60
1x zadní strana kabina 230 x 80
36x vlaječky plast s potiskem 30 x 30
rozměry jsou v cm

Mediální partneři

Provozujete webové stránky, které se tématicky hodí k našemu projektu? Četli jste někde příspěvek o naší cestě? Zašlete nám odkaz a my jej uveřejníme v sekci média.

On-line příspěvky

jsou drobné dary, které nám zasíláte přes náš jednoduchý formulář. Pomocí zabezpečené platby lze zasílat příspěvky PayPal účtem nebo přes platební kartu. Jako poděkování bude u nejvyšších on-line příspěvků zobrazen Váš text s odkazem na www stránku, které vyplníte ve formuláři.

Příspěvek na realizaci cesty
Tímto příspěvkem nám pomůžete nejen při stavbě lodi, ale i na náklady na vybavení, cestu a proviant. Platit můžete ze svého PayPal účtu a kdo PayPal nemá, může zaslat dar přes zabezpečenou platbu pomocí kreditní karty v PayPal formuláři.
Příspěvky od Vás
Karel Lizerot 1000.00 CZK
Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA 300.00 CZK
Sisa 200.00 CZK
Stavebniny Postavil & Zbořil 200.00 CZK
Topný panel 150.00 CZK
Online fakturační služba Fakturing 100.00 CZK
Petr Pařízek 5.00 CZK
Částka celkem 1955.00 CZK

Sdílení na sociálních sitích

sdílejte nás na Facebooku, Twitteru, Google+ a LinkedIn profilu. Také můžete odeslat odkaz e-mailem svým přátelům. Pro aktuální informace se přidejte na fanouškovskou stránku na Facebooku